Teknoloji Haberleri , Gündemden Haberler , Haberler

Survivor Sergen kimdir ? Survivor Sergen İnstagram Hesabı

0 10

Gerçek adı Sergen Bayar olan Survivor Sergen yedek yarışmacı olarak Survivor’a dahil oldu. Survivor Sergen , Survivor 2021’de ünlüler takımında yer alıyor.Çıktığı ilk yarışmada Survivor tarihine geçtiğini duyuran Ilıcalı, “İnanın gördüğüm bir olay değil” diyerek yaşadığı şoku aktardı. İlk oyununda en iyilerden olma başarısı gösteren Sergen’in hayatı merak konusu oldu ve çok fazla aranmaya başladı .
Sergen yarışmadaki ilk oyununda , şuan bir eşitlik var bu eşitliği bozmaya geldim şeklinde sözlerle tanımlamıştı.

Survivor Sergen Kimdir ?  Survivor Sergen Kaç Yaşında ?

Yukarıda belirttiğimiz gibi gerçek adı Sergen Bayardır. 26 Eylül 1998 tarihinde Balıkesirin Ayvalık ilçesinde dünyaya geldi.  İstinye Anadolu Lisesi mezunu’dur.
Spor yapmayı çok sever ve bir çok spor dalıylada ilgilenmektedir bunlardan bazıları Tenis , Crossfit , Kite Surf , Street Workout , Artistik Cimnastik , Free Running’tir.
Sekiz sene amatör olarak Tenis oynamış . EnkaSpor lisansıyla profesyonel sprinter’ken Tenis oynamayı bırakmıştır.
Çok iyi derecede yüzme bildiği yarışmalardada görülmektedir . Hatta kendisini takip edenlerde bilirler kendiside değinmiştir bu konuya ve yemek yemeyi çok özleyeceğinide söylemiştir.
Küçüklüğünde özgüvensiz ve içine kapanık olarak çocukluk geçirmiş , hayalet gibi gezmiştir.
Lise hayatının ortasında kitap okumaya spor yapmaya karar vermiş ve çevresindeki arkadaşlarının kendisine davranışlarının değiştiğini farketimiştir.
Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor yüksek okulunda eğitim öğretim hayatını devam ettirmektedir. Aynı zamanda kişisel gelişim ve fitness antrönörlüğü yapıyor ve model olarak faliyet gösteriyor.

Survivor Sergen İnstagram Hesabı : srgnbayar  olarak takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.