Teknoloji Haberleri , Gündemden Haberler , Haberler

SesliFon.Com Sesli Chat Sesli Sohbet Sitesi

0 13

Sesli Chat sitelerinden birçok arkadaşımız habersizdir. Ancak haberi olan bazı kitle vardır ki onlarda sesli sohbet sitelerinde zamanını geçirmiş ve sesli chat sitelerinin kurdu olmuştur. Eski zamanlarda sadece bilgisayar üzerinden girilen seslichat siteleri şuan yerini mobilden girilen seslichat sitelerine bırakmaya hazırlanıyor ve bir çok insan mobil seslichat sistemine geçmiş durumda. Bizlerde bu gün sizlere SesliFon.Com sitesini tanıtacağız . Site daha açılmamasına rağmen geçmişte güzel bir yer edinmiş ve akılda kalıcı bir isim bırakmıştır.

Sesli chat sistemleri yeni bir değişime gitmiş eski chatmaster eski süpermaster eski agentler yerlerini Lord Süperlord gibi yetkilere bırakmıştır . Büyük bir değişim yaşayan seslichat siteleri yeni insanlarmı kazanmış yoksa kanmı kaybetmiş anlaşılmıyor. Pandemi süresince insanlar evde oturduğu için seslichat kullanıcıları evde vakit geçsin diye sesli chat sitelerine giriyor ve sitelere farklı insanlar gelmeye başlıyor.

SesliSohbet insanlar için haberleşme yolu gibi gözüküyor . Tüm insanlar olmasada bir kısım insanlar sesli sohbet etmek için yeni siteler arıyor. Teknoloji geliştikçe seslisohbet siteleride değişiyor. Sesli Sohbet sitelerinden sıkılan arkadaşlarımızda yine Mobil sohbet sitelerine takılmaya başlıyor. Telefon daha rahat geliyor belkide.

Almanya Sohbet Siteleri

Almanya’daki sesli chat kullanıcıları Türkiye’deki kadar çoktur . Hatta bilinir ki bir çok gurbetçi türkçeyi seslichat sitelerinden öğrenmiştir ve geliştirmiştir.  Bu bakımdan Almanya’dan katılan kullanıcılar için seslichat siteleri oldukça önemlidir.

Bayanlarla Sesli Chat

İnsan yalnızlığını gidermek için bir çok yöntemi dener. Bunlardan biriside bayanlarla seslichat yaparak vakit geçirmektir. Çoğu erkek sesli chat sitelerine kız arkadaş edinmek için girmektedir. Ve bir çoğu sesli chat sitelerine girerek amaçlarına ulaşırlar ve bayanlarla seslichat yapma imkanı bulurlar. Sizinde böyle bir amacınız varsa seslifon sitesi tam sizlere göredir . Bayanlarla arkadaşlık kurabileceğiniz gibi onlarla özel sohbette edebilirsiniz. Bu tamamen ücretsiz olacaktır . Eğer bir bayanla sesli chat yapmak istiyorsan İnternet Explorer tarayıcından SesliFon.Com yazarak siteye girip bayan arkadaşlarla sohbet edip onlarla kaynaşman işe yarayacaktır.

Biz gunluktekno.com ekibi olarak denedik test ettik sizlere aile ortamı kuracağına inandığımız için sizlere önerdik girmek size kalmış.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.